Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sisteme üye değilim, nasıl üye olabilirim?

Bilginler A.Ş. Güvenli Ödeme Sistemine üyelikler yalnızca Bilginler A.Ş. Genel Merkez tarafından açılmaktadır. Üyelik hesabınızın açılması için Bilginler A.Ş. ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Ödeme nasıl yapabilirim?

Sisteme ödeme yapmak çok kolaydır. Sisteme güvenli giriş yaptıktan sonra ödeme yap butonuna tıklarsınız. Ödeme yapacağınız miktarı girersiniz ve ödeme işlemerine yönlendirilirsiniz. Burada ödeme yönetminizi belirler ve işleminizi tamamlarsınız.

Ödeme yaptığımda ne olur?

Sisteme bir ödeme girdiğinizde; hesabım sayfasında ödemenizin/ödemelerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca sisteme bir ödeme girdiğinizde; ödemenizin durumu ile ilgili bilgilendirme e-postası alırsınız (Sisteme kayıt olduğunuz mail adresinizin doğru olduğundan emin olmalısınız). Yaptığınız ödemeler Bilginler A.Ş. cari hesabınıza alacak olarak girilir. Detaylı bilgi için bize iletişim sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa güvenli midir?

Sayfamızın altyapısı, barındığı sunucu ve SSL sertifikası (256bit şifreleme ile) %100 güvenlidir. Ödemelerinizin güvenliği konusunda kullandığınız bilgisayarın da güvenli olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz.

İptal, İade Koşulları ve Gizlilik Konuları

Bilginler A.Ş. Güvenli Ödeme Sistemine yaptığınız ödemeler için iptal, İade Koşulları ve Gizlilik konuları için ilgili sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Bilginler A.Ş. Güvenli Ödeme Sistemine üyelikler yalnızca Bilginler A.Ş. Genel Merkez tarafından kapatılmaktadır. Üyelik hesabınızın kapatılması için Bilginler A.Ş. ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.